Hakkımızda

Depoo.com.tr sitemiz, plastik bahçe mobilyası ve ev gereçleri alanında en kaliteli ürünleri tüketiciye en uygun fiyatlarla sunma amacıyla 2018 yılında Depoo Toptan Zücc. İç Ve Dış Tic. Ltd. Şti (2022 Nisan Ayı İtibarı ile Depoo Toptan Zücc. İç ve Dış Tic A.ş.) firmamız tarafından kurulmuştur. 2018 yılından bu yana plastik sektöründe Gaziantep'de  bulunan firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikleri arasında ilk sıraya koymuştur. Bu yaklaşımımızı E-ticaret sitemizden yapılan alışverişler için de aynı titizlikle göstermeye devam etmekteyiz. Müşterilerimizin verdikleri siparişlerin en kısa sürede kendilerine ulaşması için sürekli olarak stoklu çalışmaktayız.

2021 Aralık ayından bu yana ise Kiliste bulunan depomuzdan bu amaçlarımıza en uygun şekilde online gönderimlere devam etmekteyiz, aynı zamanda Gaziantepte fiziki bir mağaza açarak daha ulaşılabilir olmayı hedeflemekteyiz.

www.depoo.com.tr sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerin en sorunsuz şekilde gerçekleşmesi ve gerekli durumlarda iptal, iade ve değişim taleplerinin hızla işleme alınabilmesi için müşteri hizmetlerimiz her zaman sizi dinlemeye ve çözüm üretmeye hazırdır. İyi alışverişler dileriz!
 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı
powered by ShopPHP | v4