Sıkça Sorulan Sorular

“Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" ürünü teslim aldığınızdan itibaren 15 gün’dür. İade işlemlerinin başlaması için iade etmek istediğiniz ürünün 15 gün içinde depomuza ulaşması gerekmektedir.

  • İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının düzgün yapılarak kargoya verilmesi gerekmektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri hasar görmeyecek şekilde eksiksiz göndermelisiniz.
Kargo süremiz 7 İş günüdür. Elimizden geleni yaparak olabildiğince hızlı kargolama yapmaya çalışmakta ve maksimum süreyi bulmadan gönderim yapmaya çalışmaktayız. (Yoğunluk olmayan dönemlerde ertesi gün kargo şeklinde çalışmaktayız)
Teslim süresi kargo firmasına, yoğunluğa bağlı olarak farklılık gösterebilir. Hergün teslimat olmayan bölgeler için kargo firmasından bilgi alabilirsiniz.
Takım siparişlerinizde masa ve sandalyeler ayrı parçalar olarak aynı anda kargolanmaktadır. Masa ve sandalyeler büyük parçalar olduğundan kargo firması farklı taşıma araçlarına yükleyebilmekte ve aktarmadan/şubeden farklı zamanda çıkabilmektedir. Dolayısıyla teslimat günü farklı zamanlarda olabilmektedir.
Tır/Kamyon bazında almadığınız sürece yüksek kargo ücretleri nedeni ile fiyatlarımız sabittir.
Masa ve Sandalyelerimiz MANDELLA markadır. SAĞLAM marka etiketi ile de gelebilir. Aynı fabrikanın üretimidir. Herhangi bir üretim yada kalite farkı yoktur.
Plastik Ev Gereçleri ise aynı firmanın üretimi olup SAĞLAM markadır.
Bunun dışında farklı firmaların ürünlerini de tedarik etmekteyiz.
Faturalarınız sipariş sırasında sisteme girdiğiniz mail adresinize otomatik olarak gönderilmekte, ayrıca ürün paketi üzerine yapıştırılmış zarf içerisinde basılı olarak tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Yine de faturanıza ulaşamıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Siparişiniz kargoya verildikten sonra sistem üzerinden kargo bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
Ürün teslimatından itibaren en geç ertesi gün tarafımıza ulaşmanız, 0531 886 8 500 nolu whatsapp hattımıza hasarlı ürün fotoğrafını atmanız gerekmektedir. 
Hasarlı ürün eğer sandalye ise koşulsuz-şartsız (hasarlı sandalyeyi geri istemeden) yeni ürün gönderimi yapmaktayız. Masa ise değişimini sağlamaktayız. 
Whatsapp hattımıza fotoğraf ve sipariş bilgilerinizi attığınızda gereken bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.
12 aya kadar taksit imkanımız mevcuttur.
World karta 12 aya kadar vade farksız alışveriş yapabilirsiniz. Diğer kartlarla taksitli alışverişlerinizde vade farkı eklenecektir.
 
Evet. Banka hesap bilgilerimiz şu şekildedir;
BANKA ADI : GARANTİBANK – DEPOO TOPTAN TL HESABI
ŞUBE : 1209 – ORGANİZE SANAYİ
HESAP NO : 6298638
HESAP ADI : DEPOO TOPTAN ZÜCC.İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
İBAN : TR 90 0006 2001 2090 0006 2986 38
 
Yükleniyor...